Haber

Başkan Sandıkçı: “Canik için gönülden çalışıyoruz, vatandaşlarımıza en kaliteli hizmetleri sunuyoruz”

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, vatandaşları ziyaret ederek talep ve tekliflerini dinledi.

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı ilçede hemşerileri ziyaret ederek talep ve önerilerini dinledi. İlçede gerçekleştirdiği ziyaret programı kapsamında vatandaşları mahallelerinde ziyaret eden Önder İbrahim Sandıkçı, talep ve önerilerini tek tek dinledi. Vatandaşlarla yakından ilgilenip sohbet eden Önder İbrahim Sandıkçı, program kapsamında mahallelerde devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Lider İbrahim Sandıkçı, “Canik için gönülden çalışıyoruz, vatandaşlarımıza en kaliteli hizmetleri sunuyoruz” dedi.

“Canik halkının hizmetkarıyız”

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçede hemşerileri ziyaret ederek talep ve önerilerini dinlemeye devam ediyor. Caniklilerin talep ve tekliflerine her zaman değer veren Önder İbrahim Sandıkçı, vatandaşları mahallelerinde ve evlerinde ziyaret ederek onlardan gelen talep ve teklifleri dinliyor. İlçe halkıyla her fırsatta bir araya geldiklerini belirten Önder İbrahim Sandıkçı, “İlçemizde her fırsatta vatandaşlarımızla bir araya geliyor, talep ve önerilerini dinliyoruz. Ekibimizle birlikte ilçe halkımızın taleplerini karşılamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Canik halkının hizmetkarıyız. Çalışma tempomuzu hiç düşürmeden ilçemizin tüm yayınlarını güzelleştirmeye ve geleceğe dönük, ihtiyaçlara uygun çalışmalar ortaya çıkarmaya devam ediyoruz.”
 

“Canik için canla başla çalışıyor, vatandaşlarımıza en kaliteli hizmetleri sunuyoruz”

Önder İbrahim Sandıkçı, belediye birimlerinin ilçedeki tüm mahallelerde çalışmalarını sürdürdüğünü belirterek, “Belirlediğimiz program dahilinde birimlerimiz ilçemizdeki tüm mahallelerde çalışmalarını sürdürüyor. Vatandaşlarımızın rahatlıkla gezeceği yollar ve ailelerimizin keyifli vakit geçireceği parkların yapımına devam ederken, hizmete giren yol ve parklarımızın da bakımlarını yapıyoruz. Gruplarımız ise hummalı bir şekilde temizlik çalışmalarını sürdürüyor. Tüm ekibimizle sahadan bir an olsun ayrılmadan vatandaşlarımıza hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Canik için canla başla çalışıyor, vatandaşlarımıza en kaliteli hizmetleri sunuyoruz” dedi.

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı’ya ziyaretinde AK Parti Canik İlçe Başkanı Mahmut Gençay, AK Parti Canik Belediye Meclis Üyeleri ve AK Parti Canik İlçe Teşkilatı Üyeleri eşlik etti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu