Haber

Table of 6’da neler oluyor? İYİ Partili Lütfü Türkkan, CHP milletvekilinin “Ayrılık olmasın” paylaşımını beğendi

YETER Partisi Genel Başkanı Meral Akşener, 6’lı Parti’de 5 partinin Kemal Kılıçdaroğlu’nun cumhurbaşkanı adaylığı konusunda anlaştığını ve karşı çıktıklarını açıkladı.

AKŞENER 6’LI MASADAN KALDI

Akşener, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a cumhurbaşkanı adayı olmaları için çağrıda bulundu. Ancak her iki başkan da Kılıçdaroğlu’nun yanında olduklarını belirterek bu teklifi reddetti. CHP liderliğindeki 5 parti Kılıçdaroğlu’nun aday olacağını açıklarken, Akşener’in yarın yapılacak 6 kişilik toplantıya katılmayacağı öğrenildi.

“İYİ PARTİYLE AYRILMAMALIYIZ”

Bu noktada tüm gözler gelişmelere çevrilirken, sosyal medyada dikkat çeken bir detay fark edildi. CHP Milletvekili Akif Hamzaçebi, sosyal medya hesabından, “Yıllarca İYİ Parti ile birlikte yürüdük. Yine yürümek zorundayız. Ayrılık olmasın.” sözlerini kullandı.

DİKKAT BEĞEN

Bu sözler kullanıcıların dikkatini çekerken asıl saldırı ÂLÂ Parti Milletvekili Lütfü Türkkan’dan geldi. Akşener’e yakınlığıyla tanınan Türkkan, Hamzaçebi’nin paylaşımını beğendi. Bu detay kullanıcıların dikkatinden kaçmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu